Osińska Magdalena- dyrektor
Brzezińska Ewa– wicedyrektor, zajęcia komputerowe
Lisik Beata – wicedyrektor, psycholog

Nauczyciele:

Baratowicz Marzanna – edukacja wczesnoszkolna
Barysz Magdalena – edukacja wczesnoszkolna

Bąk Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
Bednarska Czura Aneta – katecheta
Bojewska Małgorzata – fizyka
Brzezińska Krystyna – język polski, historia
Burlikowska Magda– edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Czechowicz Anna – edukacja wczesnoszkolna

Dudyńska Hanna – nauczyciel wspomagający
Groda Ewa – edukacja wczesnoszkolna
Grotkowski Grzegorz- wychowanie fizyczne
Iwaniec Ewa– matematyka

Jankowska Marta – język angielski
Jarocki Kamil – matematyka
Jaworska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
Juszczuk Urszula – przyroda, chemia
Kaczor Anna – język polski
Kamiński Józef– historia

Karczemna Barbara – edukacja wczesnoszkolna
Kołomyjska Beata –język angielski
Konkel Bogusława -edukacja wczesnoszkolna
Konopka Anna – wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe
Konowalska Janina – język angielski, etyka
Kowalska Egiazarian Karina- psycholog, socjoterapeuta
Koziorek Małgorzata – nauczyciel wspomagający
Kuczyńska Magdalena– geografia

Lasecka Iwona – edukacja wczesnoszkolna
Łoniewska Elżbieta – matematyka, technika
Matus Małgorzata – nauczyciel wspomagający
Matusik Angelika– nauczyciel wspomagający
Michalska Anna– przyroda, biologia
Moczulski Wojciech – muzyka
Napiórkowska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe
Olszewska Bogumiła – wychowanie fizyczne
Ostrowska Urszula– edukacja wczesnoszkolna, plastyka
Paczuska Marzena – wychowawca świetlicy
Petykiewicz Barbara – wychowawca świetlicy
Piłat Izabela – bibliotekarz
Polańczyk Monika– logopeda

Rząca-Jaczewska Marta – język polski
Ujma Kamila – pedagog
Skibińska Beata – edukacja wczesnoszkolna
Stefankowska Ewa – wychowanie fizyczne
Stępień Urszula –  nauczyciel wspomagający
Szydłowski Michał – katecheta
Szymczyk Agnieszka– wychowanie do życia w rodzinie
Tański Dawid – matematyka

Tokarska Inna– wychowawca świetlicy
Ujma Kamila – pedagog
Kołakowska Sylwia – edukacja wczesnoszkolna
Bereda Tomala Wioleta – wychowanie fizyczne, technika, plastyka
Wojtkowska Magdalena – nauczyciel wspomagający
Zajączkowska Katarzyna– wychowawca świetlicy
Zaradzka Jolanta– doradca zawodowy