Drugi tydzień ferii podobnie jak pierwszy obfitował w różnorodne atrakcje. Zabawa przeplatana była zajęciami profilaktycznymi „Trzy Koła”. Podczas zajęć profilaktycznych realizowane były treści dotyczące zagrożeń współczesnego świata, uzależnień, szkodliwości różnych używek, zdrowego odżywiania, emocji i uczuć.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach robienia pizzy i oczywiście degustacji w pobliskiej pizzerii Biesiadowo. Wizyta w Mareckim Ośrodku Kultury dała możliwość wykonania licznych prac plastycznych i manualnych. Dzieci uczestniczyły w seansie „Mia i biały lew”, który dostarczył wielu wzruszeń i emocji. Uczniowie integrowali się podczas zabaw w wodzie, na hali sportowej oraz sali zabaw Eldorado. Wszyscy chętnie się bawili i uczestniczyli w zajęciach.